SYSTEMY REKUPERACJI DLA DOLNEGO ŚLĄSKA

Całe województwo dolnośląskie i jego mieszkańcy z nowoczesną mechaniczną wentylacją?
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Tysiącletnia historia Dolnego Śląska, jego osobliwy urok, wiele tajemniczych zakątków i wspaniałych miast sprawiają, że jest to wymarzone miejsce do zamieszkania lub prowadzenia firmy dla wymagających. Województwo słynie za sprawą pięknego Wrocławia, pasma Sudetów, oraz historii z „złotym pociągiem”. To położone nad środkowym biegiem Odry województwo, w którym duży nacisk kładzie się na ekologię i wysoką jakość życia mieszkańców. Położone u zbiegu trzech granic: czeskiej, niemieckiej oraz polskiej jest doskonałym regionem inwestycyjnym.

czarno biały herb dolnego śląska

Szybki rozwój regionu to także nowoczesne budownictwo, z którym nierozerwalnie łączy się wentylacja z rekuperatorem. Do tejże technologii nie trzeba przekonywać dolnośląskich inwestorów oraz mieszkańców regionu. Doceniając ich zaangażowanie, wiedzę, a także dostrzegając wysokie wymagania proponujemy niezawodny system rekuperacji, dolnośląskie jest bowiem jednym z liderów wśród wszystkich województw kraju, w którym wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła stawiana jest na pierwszym miejscu w nowo budowanych obiektach.

Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę z tego, że sprawnie działający system rekuperacji to nie tylko względy ekonomiczne przekładające się na koszty eksploatacyjne, ale też doskonałe samopoczucie mieszkańców. W zakresie naszych usług znajduje się planowanie i projektowanie systemów rekuperacji oraz montaż i wykonanie wentylacji. Kompleksowa usługa obejmuje także serwisowanie wentylacji z rekuperatorem, doradztwo techniczne oraz sprzedaż rekuperatorów i elementów instalacji. Naszymi klientami są klienci indywidualni oraz podmioty gospodarcze.

Nasze instalacje rekuperacji i usługi z nimi związane wykonujemy dla wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska, dlatego też oprócz największych miast takich jak: Wrocław, Jelenia Góra, Wałbrzych, Szczytna, Szklarska Poręba, Pieszyce, Bogatynia, Legnica, Piechowice, Lubin, Karpacz, Głogów, Milicz, Kłodzko, Jawor, Zgorzelec, Złotoryja, Świdnica , Bolesławiec i inne, obsługujemy także klientów z mniejszych miejscowości każdego powiatu i gminy województwa dolnośląskiego.


Kompleksowe usługi wykonania wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła na Dolnym Śląsku?

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i dowiedz się więcej!