SYSTEMY REKUPERACJI W KUJAWSKO-POMORSKIEM

Wykonujemy wydajne systemy rekuperacji dla mieszkańców województwa Kujawsko-Pomorskiego.


Słynące w całym kraju, za sprawą toruńskich pierników oraz dwóch miast będących jednocześnie stolicami region. Urokliwe i prawdziwie czarodziejskie w swojej szacie naturalnej województwo Kujawsko-Pomorskie leży nad doliną: Wisły, Brdy, Drwęcy i Noteci. Przepiękne parki, doskonała harmonia natury z mieszkańcami i związaną z ich funkcjonowaniem infrastrukturą czyni z tego średniego pod kątem wielkości województwa jedną z najwspanialszych pereł Polski.

czarno biały herb kujawsko-pomorskiego

Po owocnych wędrówkach i licznych zachwytach naturą mieszkańcy regionu mogą cieszyć się doskonałym klimatem, także we własnych domach. Wychodząc im na przeciw, oferujemy systemy rekuperacji. Morze zalet, z którymi wiąże się wentylacja z rekuperatorem jest wystarczającym powodem, dla którego tego rodzaju instalacje są wprost wyczekiwanymi w nowych budynkach. Do atutów, które warto podkreślić należą mniejsze koszty ogrzewania budynku zimą i chłodniejsze powietrze w domu latem. To nie wszystkie atuty, jakie gwarantuje prawidłowo zaprojektowana i zainstalowana wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepłą. System rekuperacji tworzy unikalny, prozdrowotny mikroklimat zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów i na dodatek gdy pomyślisz o nim na etapie planowanie będzie kosztował podobnie do ceny standardowej wentylacji.

Eco Technic, jako specjaliści wśród wielu podobnych nam firm, proponujemy kompleksowe usługi związane z nowoczesnym systemem rekuperacji. Profesjonalny zespół specjalistów dla naszych Klientów opracowuje indywidualne plany i projekty, a grupa fachowców zajmuje się montażem. W palecie naszych usług znajduje się także sprzedaż elementów systemów wentylacji, rekuperatorów oraz doradztwo techniczne.

Wykonujemy instalacje rekuperacji dla klientów indywidualnych (w domach prywatnych), firm oraz organów administracji publicznej. Ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców kujawsko-pomosrkiego, dlatego też oprócz największych miast takich jak: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Grudziądz, Ciechocinek, Rypin, Brodnica, Świecie, Tuchola, Koronowo, Nakło nad Notecią, Więcbork, Solec Kujawski, Żnin, Golub-Dobrzyń, Chełmno , Lipno oraz innych większych miast, małych miasteczek i pięknych terenów wiejskich.


System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w kujawsko-pomorskim?

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i sprawdź ofertę!