WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE Z SYSTEMAMI REKUPERACJI

Oferujemy nowoczesną mechaniczną wentylacją z odzyskiem ciepła mieszkańcom Lubelszczyzny.


Położone w środkowo-wschodniej części Polski województwo lubelskie jest trzecim pod kątem wielkości regionem kraju. W stolicy województwa, Lublinie mieszka ponad 350 tys. osób, a w na całym obszarze ponad 2 mln. Lubelskie jest prawdziwą ekologiczną chlubą Polski, bowiem należy do najczystszych regionów, w których niekwestionowanym atutem przyciągającym uwagę jest piękno środowiska naturalnego. Województwo pochwalić się może jednym z 7 cudów natury zlokalizowanych w Polsce, jak ogłosiła „Rzeczypospolita”. To ciąg  mini wodospadów  w nurcie rzeki.

czarno biały herb województwa lubelskiego

Dbałość o otaczające środowisko sprawia, że wszystkie podejmowane inwestycje w województwie cechują się wyborem nowoczesnych i dobrych dla otoczenia rozwiązań. Patrząc pod tym kątem na system rekuperacji lubelskie może poszczycić się dużą świadomością inwestorów zarówno tych indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Odpowiadając na rygorystyczne i wysokie wymagania mieszkańców województwa lubelskiego proponujemy nowoczesne i najlepsze na rynku rozwiązania. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepłą jest ukłonem w stronę ekologicznej sfery regionu, bowiem to rozwiązanie sprawia, że emisja dwutlenku węgla odbywa się wprost do atmosfery, a mniejsze koszty ogrzewania budynków wpływają nie tylko na portfele inwestorów, ale przede wszystkim na otaczającą naturę.

W zakresie naszych usług leży wykonanie projektu systemy rekuperacji oraz fachowe doradztwo. Zdajemy sobie sprawę, że wentylacja z rekuperatorem wymaga odpowiedniego montażu, stąd też nasi pracownicy to fachowcy z doświadczeniem i kwalifikacjami. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej.

Nasze instalacje rekuperacji i usługi z nimi związane wykonujemy dla wszystkich mieszkańców Lubelszczyzny, dlatego też oprócz największych miast województwa takich jak: Lublin, Puławy, Biała Podlaska, Krasnystaw, Dęblin, Łuków, Chełm, Hrubieszów, Kazimierz Dolny, Zamość, Ostrów Lubelski, Szczebrzeszyn, Ryki, Kraśnik, Bełżyce, Biłgoraj, Świdnik, Radzyń Podlaski, Kock, Międzyrzec Podlaski, Lubartów i inne, obsługujemy także klientów z mniejszych miejscowości każdego powiatu i gminy zlokalizowanej w Lubelskim!


Zadbamy o sprawny i efektywny system rekuperacji dla mieszkańców województwa lubelskiego.

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i dowiedz się więcej!