SYSTEMY WENTYLACJI Z REKUPERACJĄ DLA MAŁOPOLSKI

Wszyscy mieszkańcy małopolski z nowoczesną mechaniczną wentylacją odzyskującą ciepło.


Położone na południu Polski województwo małopolskie jest jednym z najbardziej dynamicznych regionów kraju. Graniczące ze Słowacją staje się miejscem ulubionym nie tylko przez mieszkańców, ale także i turystów. Historyczny rys małopolskiego wraz z Krakowem, który jest wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, odgrywa tutaj kluczową rolę, podobnie jak znana każdemu z nas zabytkowa Kopalnia Soli w Wieliczce.

czarno biały herb małopolski

Ponad 3-milionowa społeczność województwa to jednocześnie wymagająca grupa osób, które od wielu lat wytaczają batalię o czyste i zdrowe środowisko. Ta identyfikacja ze światowymi założeniami sprawia, że nowoczesny system rekuperacji wpisał się w kanon technologii pożądanych w Małopolsce! W ślad za tymi wymaganiami proponujemy kompleksową i odpowiedzialną paletę usług, których głównym założeniem jest prozdrowotna wentylacja z rekuperatorem. Ekologiczne założenia, którymi charakteryzuje się wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepłą, idealnie wpisuje się w oczekiwania mieszkańców małopolski, którzy szukają rozwiązań nie tylko pozwalających na oszczędność, ale też dbających o naturalne środowisko i poprawę tamtejszego klimatu.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować wykonanie szeregu usług związanych z wentylacją z rekuperatorem, począwszy od projektu wentylacji mechanicznej, poprzez jej perfekcyjną instalację i fachowe doradztwo. W zakresie naszych działań pozostaje także serwis systemów rekuperacji oraz sprzedaż rekuperatorów.

Wysokowydajne instalacje rekuperacji i usługi z nimi związane wykonujemy dla wszystkich mieszkańców małopolski, dlatego też oprócz największych miast takich jak: Kraków, Zakopane, Tarnów, Bukowno, Nowy Sącz, Nowy Targ, Krynica-Zdrój, Chrzanów, Piwniczna-Zdrój, Rabka-Zdrój, Libiąż, Szczawnica, Trzebinia, Oświęcim, Myślenice, Bochnia, Sucha Beskidzka, Mszana Dolna, Niepołomice, Olkusz, Gorlice, Skawina, Limanowa, Wadowice, Andrychów i inne, obsługujemy także osoby z mniejszych miejscowości każdego, powiatu i gminy województwa Małopolskiego.


Szukasz firmy wykonującej rekuperacje w Małopolsce?

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i dowiedz się więcej!