SYSTEMY REKUPERACJI DLA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Dbamy, by wentylacja z odzyskiem ciepła działała jak należy w każdym domu na Mazowszu!


Województwo mazowieckie położone jest w środkowo-wschodniej części kraju, ale ze względu na stolicę, Warszawę uznawane jest za serce Polski. To jednocześnie największe województwo kraju, które zajmuje ponad 11% całej powierzchni. To niezwykłe miejsce, pełne kontrastów, w których współgrają ze sobą regiony mocno rozwinięte gospodarczo, jak i typowo rolnicze zakątki.

czarno biały herb województwa mazowieckiego

Harmonijne połączenie silnego uprzemysłowienia i terenów rolnych wzmaga świadomość dotyczącą odpowiedzialnej dbałości o środowisko. Wysokiej klasy systemy rekuperacji mazowieckie województwo przyjęło jako jedno ze słusznych rozwiązań stosowanych m.in. w nowym budownictwie. Mieszkańcy mogą cieszyć się z nowoczesnych rozwiązań w swoich domach i mieszkaniach. Wentylacja z rekuperatorem to nie tylko minimalizacja strat ciepła i związanych z tym faktem oszczędności ogrzewania, ale także możliwość wybrania wentylacji z klimatyzacją, która zdecydowanie podnosi komfort i dba o zdrowie użytkowników.

Profesjonalne podejście i wnikliwa znajomość tematyki, jaką jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepłą, sprawia, że możemy zaproponować pełen zakres usług oscylujących w tejże tematyce. W zakresie działań naszych specjalistów znajdują się m.in.: projektowanie wentylacji z rekuperatorem, wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej, serwis systemów rekuperacji, sprzedaż rekuperatorów. Nasze usługi proponujemy klientom indywidualnym oraz obiektom użyteczności publicznej i budynkom przemysłowym.

Mieszkańców miast: Warszawa, Radom, Płock, Zielonka, Otwock, Węgrów, Mława, Ciechanów, Gostynin, Siedlce, Ostrołęka, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków, Wołomin, Piaseczno, Żyrardów, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Ząbki, Sochaczew, Marki, Józefów, Ostrów Mazowiecka, Wyszków, Kobyłka i innych większych miast, miasteczek, a także terenów podmiejskich i wiejskich województwa mazowieckiego zapraszamy do kontaktu. Nasze systemy powędrowały już do wielu mieszkańców stołecznego województwa!


Szukasz specjalistów od rekuperacji działających na terenie województwa mazowieckiego?

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i dowiedz się więcej!