SYSTEMY REKUPERACJI DLA OPOLSKIEGO

Województwo opolskie to także obszar działania naszej firmy!


Niewielkie województwo opolskie to w rzeczywistości prężnie działająca społeczność, dla której dobra natury są tak samo ważne, jak perfekcyjna prezentacja całego regionu. To właśnie tutaj wdrażane są nowinki technologiczne, które mają podnosić jakość życia i być obiecującymi dla natury. Liczne walory kulturowe i przyrodnicze tworzą idealną harmonię, której prawdziwą chlubą są Wyżyna Śląsko – Krakowska, Nizina Śląska oraz Sudety.

czarno biały herb województwa opolskiego

Dbałość o piękno regionu nie ma tutaj przysłowiowej ceny, ale opolszczanie wybierają rozważnie, analizując i decydując się wyłącznie na światowej klasy rozwiązania. System rekuperacji opolskie wdrażało jako jeden z pionierów w kraju i bardzo szybko przeniosło swoją wiedzę na inwestorów z innych regionów.

Odpowiedzialność za naturę i oczekiwania komfortu to najważniejsze cechy, które spełnia wykonywana przez nas wentylacja z rekuperatorem dzięki której koszty ogrzewania są zdecydowanie mniejsze, a mikroklimat w pomieszczeniach sprzyjający dobremu samopoczuciu i zdrowiu. Proponujemy kompleksowe wykonanie systemu rekuperacji. W naszej gestii znajduje się wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepłą, ale też wentylacja z klimatyzacją. Nasi architekci przygotowują indywidualne plany instalacji wentylacji z rekuperacją, a grupa fachowców zajmuje się montażem instalacji. W ramach naszych działań proponujemy także serwis rekuperacji, fachowe doradztwo oraz dystrybucje i sprzedaż najbardziej wydajnych temperaturowo i energetycznie rekuperatorów spiralno-przeciwprądowych dla instalatorów z regionu.

Wykonujemy instalacje rekuperacji dla wszystkich mieszkańców Opolszczyzny. Prócz największych miast województwa takich jak: Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Praszka, Paczków, Zawadzkie, Niemodlin, Gogolin i innych, obsługujemy także klientów z mniejszych miejscowości każdego powiatu i gminy województwa opolskiego.


Szukasz doświadczonej firmy, która wykonuje rekuperacje w województwie opolskim?

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i dowiedz się więcej!