PODKARPACIE Z SYSTEMAMI REKUPERACJI

Wykonujemy kompleksowe usługi związane z systemami rekuperacji na Podkarpaciu.


Województwo podkarpackie jest wyjątkowe z kilku względów. Po pierwsze to najdalej wysunięty na południowy wschód obszar kraju, po wtóre ponad 20% wschodniej granicy należy właśnie to tegoż województwa. Do tych informacji warto dodać także trzecią, proekologiczną — województwo podkarpackie może poszczycić się jednym z najniższych zanieczyszczeń powietrza w kraju. Województwo znane jest w całym kraju także, za sprawą przepięknego jeziora Solińskiego i łańcucha górskiego Bieszczad!

czarno biały herb województwa podkarpackiego

Dobra kondycja ekologiczna jest zasługą stosowanych tutaj rozwiązań technologicznych, także tych obecnych w budownictwie. Nowoczesny system rekuperacji podkarpackie inwestycje budowlane nie tylko znają, ale także z powodzeniem po niego sięgają.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, wykazujemy się odpowiedzialnym podejściem i specjalistyczną wiedzą w zakresie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Zdajemy sobie sprawę, że na jej efektywne działanie mają wpływ rożne czynniki na każdym etapie wykonania, stąd też nasza usługa jest w pełni kompleksowa. W gestii naszych działań znajduje się planowanie i/lub projektowanie systemów rekuperacji w oparciu o aktualną wiedzę i wytyczne Stowarzyszenia Polska Wentylacja, jak i indywidualne potrzeby budynków. Wentylacja z rekuperatorem jest wymagającym doświadczonej ręki systemem, dlatego nasi pracownicy gwarantują fachowy jej montaż oraz serwisowanie. Szukając najlepszych rozwiązań, wsłuchujemy się w potrzeby inwestorów i służymy doradztwem technicznym.

Zajmujemy się także sprzedażą elementów do budowy systemów rekuperacji, a także samych rekuperatorów spiralno-przeciwprądowych dla instalatorów (cechuje je najwyższa rzeczywista wydajność temperaturowa, przy zachowaniu maksymalnej energooszczędności, oraz proste podłączenie). Oprócz standardowych modeli przeznaczonych do powierzchni o objętości do 1000m3 możemy wykonać także większy rekuperator na zamówienie. Od początku współpracy oferujemy korzystne rabaty.

Także mieszkańcom Podkarpacia oferujemy nasze systemy rekuperacji. Niezależenie od tego czy jesteś mieszkańcem małej spokojnej wsi, średniego gminnego miasteczka, czy większego miasta takiego jak: Rzeszów, Tarnobrzeg, Stalowa Wola, Nisko, Ropczyce, Mielec, Przemyśl, Krosno, Sanok, Rudnik nad Sanem, Jasło, Jarosław, Dębica, Lubaczów, Łańcut, Leżajsk, Przeworsk. Zadzwoń i zapytaj o rekuperacje!


Szukasz doświadczonej firmy która wykonuje rekuperacje w województwie podkarpackim?

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i dowiedz się więcej!