WOJEWÓDZTWO PODLASKIE Z SYSTEMAMI REKUPERACJI

Nasze usługi związane z rekuperacją wykonujemy także w województwie podlaskim.


Niespotykane i absolutnie unikatowe walory przyrodnicze to znak rozpoznawczy województwa podlaskiego. Region słynie w Polsce, ale i na świecie za sprawą dziewiczej puszczy białowieskiej oraz pięknych żubrów. To województwo wykazujący najwyższe standardy dotyczące dbałości o środowisko. Położone w północno-wschodniej części kraju graniczy z Białorusią oraz Litwą. Malowniczy region posiada na swoim terenie cudowną Nizinę Podlaską o część Pojezierza Litewskiego.

czarno biały herb województwa podlaskiego

Województwo podlaskie to prawdziwa perła przyrodnicza, w której klimat jest naprawdę wyjątkowy. Rozpatrując kwestie budownictwa system rekuperacji podlaskie od dawna stosuje z powodzeniem dostrzegając i doceniając jego walory. Wysoki nacisk na ochronę środowiska powoduje, że wentylacja z rekuperatorem stała się tutaj standardem wyznaczającym drogę dla kolejnych inwestycji.

Prawidłowo działająca wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła wymaga fachowych działań od samego początku realizacji. Jako grupa profesjonalistów świadczymy kompleksowe usługi związane z instalacjami wentylacji mechanicznych. W ich zakresie znajdują się m.in.: indywidualne projektowanie wentylacji z rekuperatorem, doradztwo techniczne, montaż wentylacji mechanicznej, sprzedaż rekuperatorów oraz sprawny i profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wentylacji z odzyskiem ciepła. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, deweloperami, klientami przemysłowymi oraz instytucjami. Gwarantujemy wentylację mechaniczną dopasowaną do potrzeb i spełniającą normy Stowarzyszenia Polska Wentylacja.

Systemy rekuperacji wykonujemy dla wszystkich mieszkańców Podlasia, dlatego też oprócz największych miast takich jak: Białystok, Augustów, Suwałki, Kleszczele, Siemiatycze, Rajgród, Suraż, Łomża, Brańsk, Tykocin, Wasilków, Bielsk Podlaski, Ciechanowiec, Suchowola, Kolno, Knyszyn, Dąbrowa Białostocka, Hajnówka, Nowogród, Zambrów, Grajewo oraz Sokółka, obsługujemy także klientów z mniejszych miast i miejscowości województwa.


Szukasz firmy która wykonuje rekuperacje w twoim regionie?

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i dowiedz się więcej!