NASZE SYSTEMY REKUPERACJI DLA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO!

Wykonujemy rekuperacje na terenie trójmiasta i całego pomorza. Sprawdź naszą ofertę!


Malownicze województwo pomorskie dla wielu jest miejscem idealnym na letni wypoczynek. Ten nadmorski obszar w swoich granicach posiada aż trzy jednostki geograficzne do których należy: Pobrzeże Południowobałtyckie, Pojezierze Pomorskie i Żuławy. Wysokie tempo wzrostu gospodarczego pozytywnie przekłada się na świadome inwestycje oraz wysoką dbałość o poprawę jakości środowiska. Województwo wielu osobom kojarzy się ze stocznią gdańską i narodzinami solidarności, a także corocznym festiwalem w Sopocie, i pięknym Półwyspem Helskim. Każdy z nas słyszał o trójmieście!

czarno biały herb województwa pomorskiego

Większa świadomość społeczeństwa zamieszkującego tenże region sprawia, że coraz częściej sięgają oni po zbiorowe źródła zaopatrzenia w energię cieplną. To także dostrzeżenie potrzeby zmiany sposobu prowadzenia inwestycji budowlanych i oparciu ich o technologie dbające o środowisko. Systemy rekuperacji pomorskie społeczeństwo wdraża z niemałym rozmachem, a znajomość tematu jest powszechna.

Jako grupa profesjonalistów proponujemy wysokiej klasy instalacje z rekuperatorami spiralno-przeciwprądowymi cechującymi się sprawnością temperaturową do 95%. Instalowane prze nas rekuperatory odzyskują ciepło za sprawą innowacyjnego wymiennika, nie potrzebując dodatkowych grzałek, co wpływa na ograniczenie do minimum zużycia energii. Głównym założeniem wykonywania prze nasz systemów wentylacji mechanicznej jest zdecydowane podniesienie komfortu mieszkańców, dbałość o środowisko i troska zdrowie. W zakresie naszych działań znajduje się planowanie i/lub projektowanie, wykonanie oraz montaż systemu rekuperacji, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepłą wymaga przemyślanych i dobrze skonsultowanych rozwiązań, stąd też oprócz kompleksowego wykonania  proponujemy szeroki zakres doradztwa technicznego. Instalatorom wentylacji z Pomorza zapewniamy także usługi związane ze dostarczaniem elementów instalacji rekuperacji i rekuperatorów spiralnych (także z bypassem i chłodnicami, na zamówienie wykonujemy rekuperatory do budynków o powierzchni powyżej 1000m3), oczywiście gwarantujemy ceny producenta a także rabaty przy stałej współpracy.

Wykonujemy systemy mechanicznej wentylacji z rekuperatorami spiralnymi dla wszystkich mieszkańców pomorza. Zarówno małych wiosek zlokalizowanych w województwie jak i większych miasteczkach czy miasta tj: Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Sopot, Wejherowo, Kartuzy, Starogard Gdański, Tczew, Pruszcz Gdański, Słupsk, Chojnice, Puck, Kwidzyn, Bytów, Kościerzyna, Lębork, Malbork, Człuchów, Sztum, Nowy Dwór Gdański, Ustka, Łeba i innych miast.


Szukasz firmy która wykonuje wysoko wydajne rekuperacje na pomorzu?

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i dowiedz się więcej!