SYSTEMY REKUPERACJI DLA ŚLĄSKA

Wykonujemy systemy rekuperacji na terenie województwa śląskiego. Zainteresowany? Poznaj naszą ofertę!


Śląsk to region, który do niedawna kojarzył się z dużym zanieczyszczeniem powietrza i tętniącym pełną piersią przemysłem górniczym oraz hutniczym. Wraz z upływem lat obraz tego regionu położonego na południu Polski zdecydowanie się zmienił. Dość powiedzieć, że mieszkańcy zadbali o zielone tereny, odpowiednie zalesienie i piękną architekturę. Nowe budownictwo opiera się natomiast o najlepsze technologie gwarantujące harmonię z naturą.

czarno biały herb śląska

Nowoczesny system rekuperacji śląskie budowy znają niemal od przysłowiowej podszewki. Inwestorzy — zarówno instytucjonalni, jak i indywidualni — poszukują doskonałych i dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań. W świetle perfekcyjnego zamysłu ślązaka wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła ma chronić przed nadmierną utratą ciepła, a także zmniejszać koszty ogrzewania. Do tychże wymagań dołącza się także dbałość o środowisko, które w przypadku tego regionu zostało na nowo reaktywowane.

Rozumiejąc wysokie wymagania klientów, proponujemy profesjonalne i oparte o najnowsze rozwiązania systemy wentylacji z odzyskiem ciepła. Wentylacja z rekuperatorem to komfort, doskonały mikroklimat pozwalający na dobre samopoczucie i odpowiedni wypoczynek. Spełniając te oczekiwania, proponujemy systemy rekuperacji z rekuperatorem spiralno-przeciwprądowym który ma sprawność temperaturową na poziomie 95%, przy zachowaniu wysokiej klasy energooszczędności. W pakiecie usług dla klientów indywidualnych znajdują się: projekt lub wykonanie planu, wykonanie instalacji wentylacyjnej z rekuperatorem, podłączenie z konfiguracją, szkolenie z obsługi oraz serwisowanie i doradztwo. Prowadzimy także sprzedaż elementów systemów wentylacji i rekuperatorów spiralnych dla działających na śląsku instalatorów (gwarantujemy ceny producenta).

Instalacje rekuperacji i inne usługi z nimi związane wykonujemy na terenie całego śląska, dlatego też oprócz największych miast takich jak: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Jaworzno, Rybnik, Gliwice, Bielsko-Biała, Wisła, Sosnowiec, Lubliniec, Jastrzębie-Zdrój, Zawiercie, Tarnowskie Góry, Orzesze, Tychy, Zabrze, Mikołów, Ruda Śląska i inne, obsługujemy klientów z małych miasteczek, terenów podmiejskich oraz spokojnych terenów wiejskich.


Jesteś ze śląska i szukasz firmy która wykona efektywny system rekuperacji?

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i dowiedz się więcej!