SYSTEMY REKUPERACJI W WARMIŃSKO-MAZURSKIM

Mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego także są naszymi klientami.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Urzekające województwo warmińsko-mazurskie to prawdziwy czarodziejski zakątek na mapie Polski. Położone w północno-wschodniej części kraju, graniczące z Rosją i czwarte pod względem powierzchni zachwyca różnorodnością krajobrazową. W Polsce województwo znane jest jako „zielone płuca polski” z licznymi jeziorami, miejscami na wędkowanie oraz żeglowanie. Dla mieszkańców jest oazą bezpieczeństwa i komfortu. Dbałość o środowisko wpisała się na dobre w tutejszy styl życia, a termin rekuperacji jest tutaj dobrze znany.

czarno biały herb warmińsko-mazurskiego

Niezależnie od tego, czy mówimy o stolicy – Olsztynie, czy mniejszych miejscowościach systemy rekuperacji stosuje się tu od lat. Nie bez kozery jest to przecież region należy do najmniej zanieczyszczonym w skali kraju. Dbając o ten niewątpliwy diament na Polskiej mapie także my proponujemy wysokowydajne, zaawansowane technologicznie systemy rekuperacji, które spełniają światowe wymagania! Pełna obsługa jest jednym z gwarantów niezawodnie działającej rekuperacji, dlatego zajmujemy się indywidualnym opracowaniem projektu, instalacją rekuperacji oraz serwisem (gwarancyjnym i pogwarancyjnym). Nasi eksperci proponują fachowe doradztwo. Zajmujemy się także dystrybucją rekuperatorów i elementów instalacji. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, biznesowych i instytucje publiczne. Wiemy jak zadbać o atmosferę w Państwa domach!

Instalacje wentylacji z rekuperacją i usługi z nimi związane wykonujemy dla wszystkich mieszkańców województwa Warmińsko-Mazurskiego? Oczywiście! Usługi wykonujemy w największych miastach takich jak: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda, Iława, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Szczytno, Mrągowo, Działdowo, Pisz, Braniewo, Olecko, Lidzbark Warmiński, Morąg, Nidzica, Gołdap, Pasłęk, Węgorzewo, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec lub innych miast, ale także klientów z mniejszych miejscowości każdego powiatu i gminy  zlokalizowanych na Warmii i Mazurach.


Kompleksowe usługi wykonania wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła na Warmii i Mazurach?

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i dowiedz się więcej!