SYSTEMY REKUPERACJI DLA WIELKOPOLSKI

Całe województwo Wielkopolskie i jego mieszkańcy z nowoczesną
mechaniczną wentylacją odzyskującą ciepło.


Drugie z największych pod względem powierzchni w naszym kraju, województwo wielkopolskie uznawane jest za jedno z najbardziej rozwiniętych w Polsce. Jest to miejsce szczególne ze względu na historie. To tutaj znajdowała się pierwsza stolica polski, a także prawdopodobnie dokonano jej chrztu w 966 roku. Dziś oprócz licznych zabytków w województwie mieści się kilkadziesiąt międzynarodowych zakładów, kilkaset lokalnych na czele z branżami energetycznymi. Uprzemysłowienie i klimat rozwoju tworzą idealne miejsce do zamieszkania i pracy. Zróżnicowanie przyrodnicze dopełnia tego obrazu i zapraszam do skorzystania z bogactwa regionu.

czarno biały herb wielkopolski

Mieszkańcy regionu niezmiennie dążą do poprawy jakości powietrza, które z racji rozwiniętego przemysłu w niektórych częściach województwa nie należy do najlepszych. Wraz z tą świadomością, rośnie także zainteresowanie nowoczesnymi technologiami. Biorąc pod uwagę rekuperatory możemy pomóc. Kładziemy szczególny nacisk na najwyższą jakość systemów na każdym etapie!

Wsłuchując się w wymagania klientów i odczytując potrzeby proponujemy nowoczesny system wentylacji mechanicznej, który pozwala na odzyskanie energii cieplnej ze „zużytego” powietrza. Szereg zalet zastosowania rekuperacji i jej działania wyjaśnią nasi eksperci, odpowiadając na wszystkie pytania. Specjaliści opracują dla Państwa projekt, który wyeliminuje tzw. kolizje instalacyjne, a także który będzie optymalnym rozwiązaniem dla budynku. W kompleksowy zakres usług wchodzi także montaż instalacji rekuperacji, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować najwyższej klasy usługi świadczone dla klientów indywidualnych i dla podmiotów biznesowych. Zajmujemy się także dystrybucją i sprzedażą rekuperatorów.

Obsługujemy zarówno klientów z mniejszych miejscowości każdego powiatu i gminy województwa wielkopolskiego, jak i mieszkańców terenów podmiejskich i większych miast tj. : Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Piła, Konin, Szamotuły, Koło, Czarnków, Turek, Kalisz, Kościan, Krotoszyn, Września, Gostyń, Nowy Tomyśl, Jarocin, Złotów, Wągrowiec, Pleszew, Śrem, Rawicz, Słupca, Oborniki, Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Kępno, Ostrzeszów, Leszno, Grodzisk Wielkopolski, Chodzież, Międzychód oraz innych miast regionu.


Kompleksowe usługi wykonania systemów rekuperacji w Wielkopolsce?

Zadzwoń pod numer +48 693 997 071 i dowiedz się więcej!